mieszkaniowe-kredyty.pl

Category: Oceny warunków

Oferta kredytu mieszkaniowego Getin Banku – korzystna czy nie? Nasze opinie.

getinKredyt mieszkaniowy GETIN Bank jest produktem adresowanym przede wszystkim do osób niemających zbyt wielkich oczekiwań, jeśli chodzi o oferty dodatkowe, ale za to takich, które oczekują dużej elastyczności przy minimum formalności.

Jaki bank na kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny Kredyt Banku jest wprawdzie ofertą przeciętną, jeśli chodzi o atrakcyjność cenową, za to bardzo wysoko plasuje się, jeśli chodzi o poziom dopracowania.

W standardzie do stu procent kredytowanej wartości nieruchomości i okres spłaty ustalony na nie większy niż czterdzieści lat, czyli w zadowalającej normie. Do tego ukłon w stronę kredytobiorców w postaci pobrani opłaty za wycenę nieruchomości nie po wycenie, ale po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, co jest bardzo miłą odmianą. Do tego standardowe, jednomiesięczne wakacje kredytowe oraz warunkowy brak opłaty za wcześniejsza spłatę całości lub części kredytu. Dodatkowo, formalności zostały nieco złagodzone, ponieważ kredyt hipoteczny Kredyt Bank udziela także za okazaniem elektronicznego odpisu z księgi wieczystej, dzięki czemu kredytobiorca ma jeden papier mniej do załatwienia. Ulga to może niewielka, ale na pewno krok w dobra stronę.

Copyright © 2018 mieszkaniowe-kredyty.pl